927194

FÅTÖLJ

Ryssland 1800-talets början, masurbjörk, empire.

Bredd 63,5 cm, höjd 98,5 cm, djup ca 60 cm, hjultrissor.

Konditionsrapport

Fötterna med reparation. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 EUR

    Slutpris

    2 600
    EUR
    27 095 SEK
    3 024 USD

    Budhistorik (45 bud)
    Acceptpris på 700 EUR uppnåddes