927194

FÅTÖLJ

Ryssland 1800-talets början, masurbjörk, empire.

Bredd 63,5 cm, höjd 98,5 cm, djup ca 60 cm, hjultrissor.

Konditionsrapport

Fötterna med reparation. Slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 EUR

    Slutpris

    2 600
    EUR
    25 956 SEK
    3 053 USD

    Budhistorik (45 bud)
    1512 dec 20:062600EUR
    16A12 dec 20:052500EUR
    1512 dec 20:052500EUR
    Acceptpris på 700 EUR uppnåddes