Alvar Cawén

(Finland, 1886-1935)
Alvar Cawén
(Finland, 1886-1935)

ALVAR CAWÉN, FLODLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 57x39 cm.

Klubbat pris
2 000
22 540
2 087
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
12 dec 2017 17:34
2 000 EUR
12 dec 2017 17:22
1 900 EUR
12 dec 2017 16:17
1 850 EUR
12 dec 2017 10:09
1 800 EUR
11 dec 2017 18:25
1 600 EUR
7 dec 2017 12:34
1 500 EUR
5 dec 2017 20:15
1 100 EUR
30 nov 2017 18:21
800 EUR