931751

FERDINAND VON WRIGHT

"Örn".

Olja på duk, signerad och daterad 1884. 78x111 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    8 timmar 25 minuter

    Utropspris: 30 000 - 40 000 EUR

    17 000
    EUR
    169 712 SEK
    19 963 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 17 200 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    610 dec 19:4017000EUR
    510 dec 17:5116000EUR
    4 6 dec 12:2915000EUR