931751

FERDINAND VON WRIGHT, "Örn".

Olja på duk, signerad och daterad 1884. 78x111 cm.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Joachim Borgström

    Joachim Borgström
    Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

    joachim.borgstrom@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 30 000 - 40 000 EUR

    Slutpris

    35 300
    EUR
    363 336 SEK
    40 000 USD

    Budhistorik (38 bud)
    Acceptpris på 25 000 EUR uppnåddes