937038

NIKOLAI KRYMOV

VÅRLANDSKAP.

Sign. 1920. Olja på pannå 24x36 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 - 12 000 EUR

    1 162
    EUR
    11 600 SEK
    1 364 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 2 dec 13:341162EUR
    130 nov 18:241112EUR