Nikolai Krymov

(Ryssland)
Nikolai Krymov
(Ryssland)

NIKOLAI KRYMOV, VÅRLANDSKAP.

Signerad 1920. Olja på pannå 24x36 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 000
44 480
4 220
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
8 dec 2019 13:49
4 000 EUR
30 nov 2019 1:15
1 700 EUR
24 nov 2019 14:44
1 600 EUR
23 nov 2019 23:08
1 200 EUR
23 nov 2019 19:33
1 000 EUR
22 nov 2019 18:53
200 EUR