937038

NIKOLAI KRYMOV, VÅRLANDSKAP.

Sign. 1920. Olja på pannå 24x36 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 - 12 000 EUR

    1 162
    EUR
    12 006 SEK
    1 369 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    22017-12-02 13:341162EUR
    12017-11-30 18:241112EUR