Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, BYKERSKA.

Signerad 1926. Olja på duk, 64x54 cm.

Klubbat pris
3 200
36 064
3 339
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
12 dec 2017 17:08
3 200 EUR
12 dec 2017 16:57
3 100 EUR
12 dec 2017 16:57
3 000 EUR
12 dec 2017 16:57
2 900 EUR
12 dec 2017 16:57
2 800 EUR
12 dec 2017 16:50
2 500 EUR
12 dec 2017 16:50
2 400 EUR
12 dec 2017 16:27
2 300 EUR
12 dec 2017 16:15
2 200 EUR
12 dec 2017 16:14
2 100 EUR
12 dec 2017 16:14
2 000 EUR
12 dec 2017 16:14
1 950 EUR
12 dec 2017 16:14
1 900 EUR
12 dec 2017 16:14
1 750 EUR
12 dec 2017 16:14
1 700 EUR
12 dec 2017 5:23
1 650 EUR
11 dec 2017 18:24
1 600 EUR
8 dec 2017 8:06
1 500 EUR
2 dec 2017 22:08
700 EUR
1 dec 2017 14:28
650 EUR
30 nov 2017 23:04
600 EUR