Albert Glibert

(Belgien, 1832-1917)
Albert Glibert
(Belgien, 1832-1917)

KAMMARMUSIK.

Sign. Olja på pannå, 71x55 cm.

1 450
16 632
1 517
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
12 dec 2017 10:19
1 450 EUR
12 dec 2017 10:17
1 000 EUR
11 dec 2017 18:28
500 EUR
11 dec 2017 18:20
280 EUR
2 dec 2017 22:19
240 EUR
1 dec 2017 13:18
220 EUR
30 nov 2017 13:21
200 EUR