Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, MÅNSKENSLANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 43x67 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
6 800
77 044
7 094
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
12 dec 2017 17:17
6 800 EUR
12 dec 2017 17:16
6 600 EUR
12 dec 2017 17:16
6 400 EUR
12 dec 2017 17:16
6 200 EUR
12 dec 2017 17:15
6 000 EUR
12 dec 2017 17:15
6 000 EUR
12 dec 2017 17:15
5 800 EUR
12 dec 2017 17:15
5 600 EUR
12 dec 2017 17:14
5 400 EUR
12 dec 2017 17:14
5 200 EUR
30 nov 2017 23:02
5 000 EUR
30 nov 2017 19:44
2 500 EUR
30 nov 2017 18:49
2 000 EUR
30 nov 2017 18:11
1 500 EUR
30 nov 2017 17:08
1 112 EUR
30 nov 2017 14:26
600 EUR
30 nov 2017 13:19
30 EUR