Madeleine Pyk – en samling F769

Karl Wahlström

(Finland, 1841-1905)
Karl Wahlström
(Finland, 1841-1905)

KARL WAHLSTRÖM," Vy över Åbo"

Olja på duk, signerad med monogram och daterad -96. 70 x 97 cm.

Klubbat pris
1 450
15 269
1 665
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
12 dec 2017 19:48
1 450 EUR
12 dec 2017 19:48
1 400 EUR
12 dec 2017 19:48
840 EUR
12 dec 2017 19:48
820 EUR
11 dec 2017 12:05
800 EUR
6 dec 2017 15:19
700 EUR
30 nov 2017 22:38
600 EUR