OKÄNDKONSTNÄR 1700-TALETS BÖRJAN, olja på duk

Scen från det trojanska kriget. 113x165 cm.

Färgbortfall. Hål. Kantskador. Krackelyr. Repa med färgförlust. Retuscher. Skrapmärken. Senare kilram. Uppfodrad duk.

Klubbat pris
14 800
168 868
15 394
Utropspris
9 000 - 11 000 EUR
Budhistorik (51 bud)
9
12 dec 2017 18:04
14 800 EUR
11
12 dec 2017 18:04
14 600 EUR
9
12 dec 2017 18:03
14 400 EUR
11
12 dec 2017 18:02
14 200 EUR
12 dec 2017 18:02
14 000 EUR
12 dec 2017 18:02
13 800 EUR
11
12 dec 2017 18:01
13 600 EUR
12 dec 2017 18:01
13 500 EUR
12 dec 2017 18:01
13 400 EUR
11
12 dec 2017 18:01
13 200 EUR
11
12 dec 2017 18:00
13 000 EUR
12 dec 2017 18:00
12 800 EUR
11
12 dec 2017 18:00
12 600 EUR
12 dec 2017 17:59
12 400 EUR
11
12 dec 2017 17:58
12 200 EUR
12 dec 2017 17:58
12 000 EUR
12 dec 2017 17:49
11 400 EUR
9
12 dec 2017 17:49
11 200 EUR
12 dec 2017 17:49
11 000 EUR
9
12 dec 2017 17:48
10 800 EUR
12 dec 2017 17:48
10 600 EUR
9
12 dec 2017 17:47
10 400 EUR
12 dec 2017 17:39
10 200 EUR
10
12 dec 2017 17:39
10 000 EUR
12 dec 2017 17:39
10 000 EUR
10
12 dec 2017 17:34
9 800 EUR
12 dec 2017 17:32
9 600 EUR
10
12 dec 2017 17:32
9 500 EUR
10
12 dec 2017 17:32
9 400 EUR
12 dec 2017 17:32
9 200 EUR
10
12 dec 2017 17:31
9 000 EUR
12 dec 2017 17:31
8 800 EUR
10
12 dec 2017 17:31
8 800 EUR
12 dec 2017 17:29
8 600 EUR
10
12 dec 2017 17:10
8 400 EUR
12 dec 2017 17:09
8 200 EUR
10
12 dec 2017 15:59
8 000 EUR
12 dec 2017 14:09
7 800 EUR
9
12 dec 2017 14:04
7 600 EUR
12 dec 2017 14:04
7 500 EUR
12 dec 2017 13:13
7 300 EUR
9
12 dec 2017 13:13
7 100 EUR
9
11 dec 2017 22:06
7 000 EUR
8
11 dec 2017 20:42
6 700 EUR
9 dec 2017 19:08
6 500 EUR
5 dec 2017 20:29
6 000 EUR
4 dec 2017 10:51
5 000 EUR
3 dec 2017 23:48
1 100 EUR
2 dec 2017 16:54
1 000 EUR
1 dec 2017 14:09
520 EUR
30 nov 2017 23:10
500 EUR