BORD, Ryssland, empire 1800-talets början.

Mahogny och mahognyfanerad, förgyllda fotdekorationer. Skivan 122x84 cm. Höjd 80 cm.

Renoverad.

Klubbat pris
1 950
22 094
2 034
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (37 bud)
9
12 dec 2017 20:09
1 950 EUR
12
12 dec 2017 20:09
1 900 EUR
9
12 dec 2017 20:09
1 850 EUR
12
12 dec 2017 20:08
1 800 EUR
9
12 dec 2017 20:08
1 800 EUR
12
12 dec 2017 20:08
1 700 EUR
9
12 dec 2017 20:08
1 650 EUR
12
12 dec 2017 20:08
1 600 EUR
12
12 dec 2017 20:08
1 550 EUR
9
12 dec 2017 20:08
1 500 EUR
9
12 dec 2017 19:14
940 EUR
11
12 dec 2017 19:12
920 EUR
9
12 dec 2017 19:11
900 EUR
11
12 dec 2017 19:11
900 EUR
9
12 dec 2017 14:58
840 EUR
10
12 dec 2017 14:42
820 EUR
9
12 dec 2017 14:42
800 EUR
10
12 dec 2017 14:42
780 EUR
9
12 dec 2017 14:42
760 EUR
10
12 dec 2017 14:42
740 EUR
9
12 dec 2017 14:41
720 EUR
10
12 dec 2017 14:41
700 EUR
9
12 dec 2017 14:41
680 EUR
10
12 dec 2017 14:41
660 EUR
9
12 dec 2017 14:41
640 EUR
10
12 dec 2017 14:41
620 EUR
9
12 dec 2017 13:35
600 EUR
12 dec 2017 12:56
560 EUR
8
9 dec 2017 17:14
540 EUR
9 dec 2017 15:12
520 EUR
6 dec 2017 12:32
500 EUR
2 dec 2017 18:29
400 EUR
1 dec 2017 15:06
350 EUR
30 nov 2017 23:21
300 EUR
30 nov 2017 17:49
110 EUR
30 nov 2017 17:08
100 EUR
30 nov 2017 15:05
30 EUR