Ida Gustava Silfverberg

(Finland, 1834-1899)
Ida Gustava Silfverberg
(Finland, 1834-1899)

IDA GUSTAVA SILFVERBERG, "I bykstugan"

Olja på pannå, signerad och daterad 1861, 37,5x46 cm.

Sprickor.

Klubbat pris
1 500
16 995
1 565
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
5 dec 2017 12:06
1 500 EUR
1 dec 2017 21:43
1 100 EUR
1 dec 2017 14:35
620 EUR
1 dec 2017 13:01
600 EUR
1 dec 2017 12:11
100 EUR