Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, MARKNAD PÅ JÄRNVÄGSTORGET I HELSINGFORS.

Sign. Olja på duk, 60x73 cm.

3 900
43 953
4 112
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
8
11 dec 2017 16:01
3 900 EUR
11 dec 2017 14:34
3 010 EUR
8 dec 2017 17:36
2 900 EUR
8 dec 2017 12:43
2 100 EUR
1 dec 2017 20:04
2 000 EUR
1 dec 2017 14:14
920 EUR
1 dec 2017 13:16
900 EUR
30 nov 2017 21:45
800 EUR
30 nov 2017 13:36
30 EUR