956431

PEKKA HALONEN

VINTERSOL.

Sign. 1915. Olja på duk, 45x65,5.

Halosenniemi 2014, 2015.
Nr. 585. i Lindström, 1957.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst. PR

040 5608084
johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 20 000 - 30 000 EUR

    14 000
    EUR
    139 763 SEK
    16 440 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    3 8 dec 21:0214000EUR
    4 8 dec 17:3613000EUR
    3 1 dec 20:069200EUR