Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, MÅNSKEN.

Sign. 1900. Olja på duk 48x60 cm.

Klubbat pris
840
9 635
879
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
12 dec 2017 18:53
840 EUR
12 dec 2017 18:21
820 EUR
12 dec 2017 16:37
800 EUR
9 dec 2017 21:59
780 EUR
9 dec 2017 21:00
740 EUR
2 dec 2017 22:03
720 EUR
2 dec 2017 20:09
700 EUR
1 dec 2017 19:33
500 EUR
30 nov 2017 23:23
450 EUR
30 nov 2017 19:21
400 EUR