OFFICERSSTICKERT, med heliga Annas orden, Ryssland, för flottan, modell 1855.

Fästet i förgylld mässing med benkavel. Knappen med Heliga Annas ordens kors i röd emalj, parerstången med graverad text för tapperhet, klingan märkt Solingen och med etsad dekor. Läderbalja med beslag i förgylld mässing. Längd 42 cm, klingan 31,5 cm.

Slitage. Spricka i kaveln, baljan skadad.

Klubbat pris
4 000
45 320
4 173
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (56 bud)
12
11 dec 2017 18:39
4 000 EUR
11
11 dec 2017 18:39
3 900 EUR
12
11 dec 2017 18:38
3 800 EUR
11 dec 2017 18:37
3 700 EUR
11
11 dec 2017 18:37
3 600 EUR
11 dec 2017 18:23
3 500 EUR
10
11 dec 2017 18:21
3 400 EUR
11 dec 2017 18:21
3 370 EUR
11 dec 2017 18:21
3 300 EUR
10
11 dec 2017 18:21
3 200 EUR
11 dec 2017 18:21
3 100 EUR
10
11 dec 2017 18:21
3 000 EUR
11 dec 2017 18:21
2 900 EUR
10
11 dec 2017 18:21
2 800 EUR
11 dec 2017 18:20
2 700 EUR
10
11 dec 2017 18:13
2 600 EUR
11 dec 2017 18:13
2 500 EUR
11 dec 2017 18:09
2 433 EUR
11
11 dec 2017 18:09
2 333 EUR
11
11 dec 2017 17:56
2 200 EUR
11 dec 2017 17:13
2 100 EUR
10
11 dec 2017 17:13
2 000 EUR
10
11 dec 2017 15:27
1 950 EUR
11 dec 2017 15:26
1 900 EUR
10
11 dec 2017 15:26
1 900 EUR
11 dec 2017 15:26
1 800 EUR
10
11 dec 2017 15:26
1 750 EUR
11 dec 2017 14:46
1 700 EUR
9
11 dec 2017 14:46
1 650 EUR
9
11 dec 2017 14:46
1 550 EUR
11 dec 2017 14:46
1 500 EUR
9
11 dec 2017 14:29
1 050 EUR
11 dec 2017 14:29
1 000 EUR
9
11 dec 2017 9:31
770 EUR
10 dec 2017 17:38
750 EUR
9 dec 2017 21:22
730 EUR
8
6 dec 2017 6:54
710 EUR
6 dec 2017 6:54
700 EUR
8
6 dec 2017 6:54
670 EUR
6 dec 2017 6:54
650 EUR
8
5 dec 2017 14:10
620 EUR
5 dec 2017 14:10
600 EUR
8
5 dec 2017 14:08
560 EUR
5 dec 2017 14:08
540 EUR
8
5 dec 2017 11:57
520 EUR
3 dec 2017 8:32
500 EUR
2 dec 2017 11:54
410 EUR
2 dec 2017 11:39
230 EUR
2 dec 2017 6:43
210 EUR
1 dec 2017 17:16
140 EUR
30 nov 2017 22:07
120 EUR
30 nov 2017 20:57
110 EUR
30 nov 2017 20:10
100 EUR
30 nov 2017 19:28
70 EUR
30 nov 2017 16:09
60 EUR
30 nov 2017 16:03
30 EUR