958727

MARCUS COLLIN

Olja på duk, dödsboets stämpel signerad.

Första maj i Kaisaniemi, 50x65 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 EUR

    900
    EUR
    8 943 SEK
    1 060 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    211 dec 16:02900EUR
    310 dec 22:36650EUR
    2 9 dec 22:23600EUR