Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

HERMAN AF SILLÉN, Gibraltar.

Signerad och daterad -95, Olja på duk, 65x108 cm.

Uppfodrad duk. Renoverad.

Klubbat pris
3 500
39 445
3 690
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
11 dec 2017 17:59
3 500 EUR
9 dec 2017 22:24
3 400 EUR
1 dec 2017 23:15
3 100 EUR
1 dec 2017 22:07
2 250 EUR
1 dec 2017 20:06
1 200 EUR
30 nov 2017 21:42
1 000 EUR