Arne Jones E1299

ITALIENSK/FRANSK SKOLA 1700-TAL, "Pastoralt landskap"

Olja på duk, 103,5x127 cm.

Uppfodrad duk. Omfattande krackelyr.

800
8 432
916
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 dec 2017 15:22
800 EUR
2 dec 2017 13:42
400 EUR
30 nov 2017 18:20
150 EUR
30 nov 2017 15:14
30 EUR