961185

ITALIENSK/FRANSK SKOLA 1700-TAL

 "Pastoralt landskap".

Olja på duk, 103,5x127 cm.

Konditionsrapport

Uppfodrad duk. Omfattande krackelyr.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 200 - 1 500 EUR

    800
    EUR
    7 986 SEK
    939 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    4 8 dec 15:22800EUR
    3 2 dec 13:42400EUR
    230 nov 18:20150EUR