961185

ITALIENSK/FRANSK SKOLA 1700-TAL, "Pastoralt landskap".

Olja på duk, 103,5x127 cm.

Konditionsrapport

Uppfodrad duk. Omfattande krackelyr.

Placering
Stora Robertsgatan 12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Joachim Borgström

    Joachim Borgström
    Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

    joachim.borgstrom@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 200 - 1 500 EUR

    800
    EUR
    8 266 SEK
    943 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)