Simeon Fedorovich Fedorov

(Ryssland, 1867-1910)
Simeon Fedorovich Fedorov
(Ryssland, 1867-1910)

SIMEON FEDOROVICH FEDOROV, "I skogen"

Olja på duk, signerad. 99x139 cm.

Klubbat pris
12 000
137 640
12 558
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
12 dec 2017 15:08
12 000 EUR
10 dec 2017 9:35
11 000 EUR
8 dec 2017 15:24
8 000 EUR
5 dec 2017 14:05
4 000 EUR
3 dec 2017 18:02
3 000 EUR
1 dec 2017 15:31
2 223 EUR