Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, olja på pannå, signerad och daterad 13/7 1912

Landskap, 35x51 cm.

Konstnär

1 090
12 350
1 137
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
12 dec 2017 17:01
1 090 EUR
12 dec 2017 16:27
1 000 EUR
6 dec 2017 13:35
800 EUR
3 dec 2017 16:20
700 EUR
2 dec 2017 22:58
650 EUR
1 dec 2017 19:43
600 EUR
30 nov 2017 18:57
500 EUR