Arne Jones E1299

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, olja på pannå, signerad och otydligt daterad 1887?

Byscen, 26 cm x 36 cm.

Renoverad/Parketterad pannå

Klubbat pris
4 500
47 430
5 150
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
12 dec 2017 18:38
4 500 EUR
12 dec 2017 17:00
4 200 EUR
12 dec 2017 16:25
4 000 EUR
6 dec 2017 13:34
3 500 EUR
3 dec 2017 16:19
3 000 EUR
1 dec 2017 21:44
2 100 EUR
1 dec 2017 19:42
1 500 EUR
30 nov 2017 18:53
1 000 EUR