Arne Jones E1299

KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland, Biedermeier, 1830-40-tal.

Mahogny och mahognyfanerad. Bredd 72 cm, höjd 96 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 600
16 864
1 831
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
12 dec 2017 13:34
1 600 EUR
12 dec 2017 13:33
1 500 EUR
5 dec 2017 18:01
1 350 EUR
1 dec 2017 21:46
1 300 EUR
30 nov 2017 20:28
1 250 EUR
30 nov 2017 19:05
1 200 EUR
30 nov 2017 17:00
100 EUR
30 nov 2017 15:03
30 EUR