VITRINSKÅP, Ryssland, Jacob stil, 1800-talets slut.

Mahognyfanerad med mässingslister. Bredd ca 76 cm, höjd 153 cm, djup ca 35 cm.

Instabil. Ställvis slitage. Lösa lister.

Klubbat pris
1 700
19 261
1 774
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (33 bud)
12 dec 2017 17:11
1 700 EUR
12 dec 2017 17:11
1 650 EUR
12 dec 2017 17:11
1 600 EUR
12 dec 2017 17:10
1 550 EUR
12 dec 2017 17:10
1 500 EUR
12 dec 2017 17:10
1 450 EUR
12 dec 2017 17:10
1 350 EUR
12 dec 2017 17:10
1 300 EUR
12 dec 2017 17:09
1 250 EUR
12 dec 2017 17:09
1 200 EUR
12 dec 2017 17:09
1 200 EUR
12 dec 2017 17:09
1 130 EUR
12 dec 2017 17:09
1 080 EUR
12 dec 2017 17:09
960 EUR
12 dec 2017 17:09
940 EUR
12 dec 2017 17:08
920 EUR
12 dec 2017 17:08
900 EUR
12 dec 2017 17:07
880 EUR
12 dec 2017 17:07
860 EUR
12 dec 2017 17:07
850 EUR
12 dec 2017 17:07
840 EUR
12 dec 2017 17:07
820 EUR
12 dec 2017 17:06
800 EUR
12 dec 2017 17:06
780 EUR
12 dec 2017 17:06
760 EUR
12 dec 2017 17:06
740 EUR
12 dec 2017 16:18
720 EUR
11 dec 2017 8:55
700 EUR
10 dec 2017 17:49
680 EUR
6 dec 2017 1:00
600 EUR
4 dec 2017 18:14
444 EUR
4 dec 2017 7:55
110 EUR
1 dec 2017 10:14
100 EUR