BOKSKÅP, Ryssland, 1800-talets slut.

Fanerad med poppel, bronsbeslag. Med tre hyllor. Höjd 195 cm, bredd 110 cm, djup 43,5 cm.

Renoverad och senare fanerat.

Klubbat pris
1 600
18 032
1 670
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
11 dec 2017 17:10
1 600 EUR
9
11 dec 2017 17:10
1 550 EUR
11 dec 2017 12:42
1 500 EUR
9 dec 2017 18:21
1 450 EUR
8
9 dec 2017 18:05
1 400 EUR
9 dec 2017 11:38
1 350 EUR
8
8 dec 2017 19:56
1 250 EUR
5 dec 2017 0:11
1 150 EUR
8
4 dec 2017 23:19
1 100 EUR
4 dec 2017 22:21
1 050 EUR
4 dec 2017 21:36
1 000 EUR
2 dec 2017 22:03
980 EUR
2 dec 2017 21:52
940 EUR
2 dec 2017 19:26
920 EUR
1 dec 2017 20:20
900 EUR
1 dec 2017 20:03
820 EUR
1 dec 2017 19:02
800 EUR
1 dec 2017 18:26
300 EUR
1 dec 2017 14:06
110 EUR
30 nov 2017 16:40
100 EUR