RYSKA KARMSTOLAR 4 ST, empirestil 1900-talets slut

Fanerad med masurbjörk, lös stoppad sits. Bredd 63 cm, djup ca 60 cm och rygghöjd 79 cm.

Fanerskador.

Utropspris
2 000 EUR