DEKORATIONSURNA, kinesiskt porslin och brännförgylld brons, 1850-70-tal.

Troligen fot till oljelampa. Porslinet 1700-tal. Höjd 62 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
800
9 016
835
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (12 bud)
10
15 maj 2018 20:04
800 EUR
8
15 maj 2018 20:02
780 EUR
9
15 maj 2018 20:02
720 EUR
8
15 maj 2018 19:37
700 EUR
15 maj 2018 19:05
420 EUR
15 maj 2018 3:21
290 EUR
14 maj 2018 18:47
270 EUR
13 maj 2018 23:16
220 EUR
12 maj 2018 16:44
200 EUR
9 maj 2018 15:33
100 EUR
8 maj 2018 19:29
35 EUR
8 maj 2018 16:35
30 EUR