Julij Jul'evic II Klever

(Ryssland, 1882-1942)
Julij Jul'evic II Klever
(Ryssland, 1882-1942)

JULIJ JUL'EVIC II KLEVER, olja på pannå, signerad

Stilleben med vinbär, 21x31 cm.

Restaurerad.

Klubbat pris
4 800
54 096
5 009
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (32 bud)
9
12 dec 2017 18:14
4 800 EUR
10
12 dec 2017 18:12
4 600 EUR
9
12 dec 2017 18:12
4 400 EUR
10
12 dec 2017 18:11
4 200 EUR
12 dec 2017 18:11
4 000 EUR
12 dec 2017 18:11
3 900 EUR
9
12 dec 2017 18:11
3 800 EUR
12 dec 2017 18:11
3 700 EUR
10
12 dec 2017 18:11
3 600 EUR
12 dec 2017 18:08
3 300 EUR
9
12 dec 2017 17:25
3 200 EUR
12 dec 2017 17:25
3 100 EUR
9
12 dec 2017 17:25
3 100 EUR
12 dec 2017 17:25
2 500 EUR
9
12 dec 2017 17:25
2 400 EUR
12 dec 2017 17:01
2 300 EUR
9
12 dec 2017 16:04
2 200 EUR
12 dec 2017 16:03
2 100 EUR
9
12 dec 2017 16:03
2 000 EUR
12 dec 2017 16:03
1 950 EUR
9
12 dec 2017 16:03
1 900 EUR
12 dec 2017 16:03
1 850 EUR
9
12 dec 2017 16:03
1 800 EUR
12 dec 2017 15:10
1 750 EUR
8
12 dec 2017 15:10
1 700 EUR
8 dec 2017 23:09
1 500 EUR
4 dec 2017 18:04
1 450 EUR
1 dec 2017 20:17
1 300 EUR
1 dec 2017 18:52
800 EUR
1 dec 2017 13:48
500 EUR
30 nov 2017 18:22
444 EUR
30 nov 2017 15:35
30 EUR