Antti Favén

(Finland, 1882-1948)
Antti Favén
(Finland, 1882-1948)

ANTTI FAVÉN, FABRIKEN VID FORSEN.

Signerad och daterad 1899. Olja på duk, 49x49 cm.

Krackelyr.

1 450
16 632
1 517
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
10 dec 2017 10:51
1 450 EUR
6 dec 2017 23:12
1 000 EUR
3 dec 2017 10:05
800 EUR
1 dec 2017 20:05
720 EUR
30 nov 2017 21:45
700 EUR