967990

VLADIMIR MAKOVSKI

PÅ RESTAURANGEN.

Signerad. 1887. Olja på pannå, 35x27,5 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 30 000 - 40 000 EUR

    Slutpris

    44 200
    EUR
    441 253 SEK
    51 906 USD

    Budhistorik (53 bud)
    8A12 dec 19:3944200EUR
    612 dec 19:3944000EUR
    8A12 dec 19:3843200EUR
    Acceptpris på 25 000 EUR uppnåddes