Walentin Iwanowitsch KURDOW

(Ryssland, 1905-1989)
Walentin Iwanowitsch KURDOW
(Ryssland, 1905-1989)

WALENTIN IWANOWITSCH KURDOW,

Stad i Karpatien. akvarell, signerad, 53x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
1 250
14 088
1 304
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (15 bud)
11 dec 2017 18:57
1 250 EUR
10 dec 2017 22:18
1 200 EUR
9 dec 2017 22:09
1 150 EUR
9 dec 2017 10:54
820 EUR
8 dec 2017 12:32
800 EUR
8 dec 2017 12:32
750 EUR
8 dec 2017 12:31
700 EUR
8 dec 2017 12:31
650 EUR
8 dec 2017 12:30
600 EUR
8 dec 2017 12:30
450 EUR
8 dec 2017 12:29
350 EUR
8 dec 2017 12:28
300 EUR
4 dec 2017 20:12
200 EUR
4 dec 2017 10:24
35 EUR
4 dec 2017 7:55
30 EUR