Madeleine Pyk – en samling F769

Leonide Florianovich JODEÏKO

(Ryssland, 1826-1878)
Leonide Florianovich JODEÏKO
(Ryssland, 1826-1878)

LEONIDE FLORIANOVICH JODEÏKO, "PORTRÄTT AV EN UNG DAM".

Signerad. Olja på duk, 52,5x45,5 cm.

Klubbat pris
10 000
105 300
11 483
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
12 dec 2017 19:10
10 000 EUR
12 dec 2017 15:16
9 800 EUR
12 dec 2017 13:19
8 000 EUR
9 dec 2017 22:07
6 666 EUR
5 dec 2017 8:09
4 200 EUR
4 dec 2017 15:52
4 000 EUR
3 dec 2017 23:19
30 EUR