Julius von Klever

(Ryssland, 1850-1924)
Julius von Klever
(Ryssland, 1850-1924)

JULIUS VON KLEVER, "Vinterlandskap"

Olja på duk, signerad. 95x66 cm.

Smutsig.

Klubbat pris
9 000
94 860
10 300
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
12 dec 2017 15:04
9 000 EUR
12 dec 2017 12:18
8 800 EUR
8 dec 2017 13:42
6 000 EUR
30 nov 2017 22:59
3 000 EUR
30 nov 2017 18:22
1 115 EUR
30 nov 2017 15:10
30 EUR