CIGARETTETUI, silver och emalj, Moskva 1898-1914.

Otydlig mästarstämpel. Storlek 11x7,5 cm. Vikt cirka 179 g.

Slitage. Små emaljskador. Gravyr på insidan.

Klubbat pris
480
5 410
501
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (6 bud)
10 dec 2017 17:06
480 EUR
5 dec 2017 21:51
460 EUR
5 dec 2017 7:00
440 EUR
1 dec 2017 16:01
420 EUR
1 dec 2017 0:32
400 EUR
30 nov 2017 13:51
100 EUR