PORTRÄTT AV EN RYSK ADELSMAN.

PORTRÄTT AV EN RYSK ADELSMAN.

Osignerad. Olja på duk, dubblerad, 64x52 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 700
28 458
3 090
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
12 dec 2017 19:34
2 700 EUR
12 dec 2017 19:34
2 600 EUR
12 dec 2017 19:33
2 500 EUR
12 dec 2017 19:33
2 400 EUR
12 dec 2017 19:31
2 200 EUR
12 dec 2017 19:29
2 100 EUR
12 dec 2017 19:28
2 000 EUR
12 dec 2017 19:28
2 000 EUR
5 dec 2017 20:21
1 700 EUR
5 dec 2017 20:21
1 650 EUR
1 dec 2017 19:03
1 500 EUR