Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på duk, signerad och daterad -87.

Sommarlandskap, 29x46 cm.

Smärre färgbortfall i kanterna.

5 000
57 350
5 233
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 dec 2017 19:12
5 000 EUR
7 dec 2017 9:30
4 200 EUR
30 nov 2017 22:27
4 000 EUR
30 nov 2017 18:56
2 000 EUR