Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho Sjöström
(Finland, 1873-1944)

WILHO SJÖSTRÖM, VADARE.

Signerad och daterad 1912. Olja på duk. 56x47 cm.

Klubbat pris
1 400
15 932
1 486
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
11 dec 2017 17:32
1 400 EUR
11 dec 2017 17:32
1 350 EUR
11 dec 2017 16:54
1 300 EUR
11 dec 2017 16:54
1 250 EUR
11 dec 2017 16:54
1 250 EUR
11 dec 2017 7:49
1 200 EUR
5 dec 2017 14:48
500 EUR
3 dec 2017 10:07
480 EUR
1 dec 2017 16:13
440 EUR
1 dec 2017 14:11
420 EUR
30 nov 2017 21:44
400 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

747. Isaac Grünewald, Amaryllis.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK