Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Wilho Sjöström
(Finland, 1873-1944)

WILHO SJÖSTRÖM, VADARE.

Signerad och daterad 1912. Olja på duk. 56x47 cm.

Klubbat pris
1 400
15 974
1 456
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
11 dec 2017 17:32
1 400 EUR
11 dec 2017 17:32
1 350 EUR
11 dec 2017 16:54
1 300 EUR
11 dec 2017 16:54
1 250 EUR
11 dec 2017 16:54
1 250 EUR
11 dec 2017 7:49
1 200 EUR
5 dec 2017 14:48
500 EUR
3 dec 2017 10:07
480 EUR
1 dec 2017 16:13
440 EUR
1 dec 2017 14:11
420 EUR
30 nov 2017 21:44
400 EUR