Nikolaij Andreevits Koshelev

(Ryssland, 1840-1918)
Nikolaij Andreevits Koshelev
(Ryssland, 1840-1918)

NIKOLAIJ ANDREEVITS KOSHELEV, NIKOLAIJ ANDREEVITS KOSHELEV, PORTRÄTT AV EN FLICKA.

Signerad och daterad 1880. Olja på duk, 62x54 cm.

Klubbat pris
16 200
183 546
16 901
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
12 dec 2017 18:15
16 200 EUR
12 dec 2017 18:15
16 000 EUR
12 dec 2017 18:14
15 800 EUR
12 dec 2017 18:14
15 600 EUR
12 dec 2017 18:14
15 400 EUR
12 dec 2017 18:14
15 200 EUR
8 dec 2017 23:23
15 000 EUR
8 dec 2017 21:05
13 000 EUR
6 dec 2017 1:03
11 200 EUR
1 dec 2017 21:43
11 000 EUR
1 dec 2017 18:53
7 000 EUR
30 nov 2017 19:40
4 000 EUR
30 nov 2017 18:23
3 333 EUR