RAGUSKED, silver, Otto Henrik Sjöberg (1726-1777), Falun 1759.

Förgyllt skedblad. Längd 35 cm. Vikt 180 g.

Bladet med slitage.

Klubbat pris
280
3 212
293
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (7 bud)
11 dec 2017 10:28
280 EUR
11 dec 2017 10:28
270 EUR
9 dec 2017 10:39
260 EUR
9 dec 2017 10:39
240 EUR
7 dec 2017 11:39
220 EUR
1 dec 2017 13:09
200 EUR
1 dec 2017 10:50
30 EUR