PALETT, a tergo signerad A. Edelfelt, trä, 1800-talets slut.

43x26 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnär Kaapo Wirtanen (1886-1959)

Klubbat pris
1 410
15 975
1 471
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (41 bud)
8
11 dec 2017 17:42
1 410 EUR
11 dec 2017 17:42
1 360 EUR
8
11 dec 2017 17:42
1 310 EUR
11 dec 2017 17:39
1 260 EUR
8
11 dec 2017 17:39
1 210 EUR
11 dec 2017 17:39
1 200 EUR
8
11 dec 2017 17:39
1 150 EUR
11 dec 2017 17:39
1 100 EUR
8
11 dec 2017 17:30
1 050 EUR
11 dec 2017 17:29
1 000 EUR
8
11 dec 2017 17:29
980 EUR
11 dec 2017 17:28
930 EUR
8
11 dec 2017 17:27
910 EUR
11 dec 2017 17:27
910 EUR
8
11 dec 2017 17:25
890 EUR
11 dec 2017 17:25
870 EUR
8
11 dec 2017 17:22
850 EUR
11 dec 2017 16:30
830 EUR
8
11 dec 2017 16:30
810 EUR
11 dec 2017 16:30
800 EUR
8
11 dec 2017 16:27
780 EUR
11 dec 2017 12:44
760 EUR
8
10 dec 2017 10:28
740 EUR
10 dec 2017 10:28
740 EUR
8
10 dec 2017 10:10
720 EUR
10 dec 2017 10:10
700 EUR
10 dec 2017 10:03
640 EUR
8
10 dec 2017 10:03
620 EUR
10 dec 2017 10:03
600 EUR
8
10 dec 2017 10:03
520 EUR
10 dec 2017 10:03
500 EUR
8
10 dec 2017 9:58
420 EUR
9 dec 2017 11:20
400 EUR
6 dec 2017 22:16
380 EUR
6 dec 2017 22:16
360 EUR
5 dec 2017 12:31
340 EUR
4 dec 2017 23:10
320 EUR
3 dec 2017 19:16
300 EUR
1 dec 2017 18:01
240 EUR
1 dec 2017 14:13
220 EUR
30 nov 2017 15:44
200 EUR