MYNT, 1 RUBEL, silver, Ryssland, Nikolai II, Alexander II:s monument, 1898.

Diameter 35 mm, vikt 20,6 g.

Något slitage. Repor.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
5 dec 2017 21:59
400 EUR
1 dec 2017 14:55
210 EUR
1 dec 2017 8:43
45 EUR
30 nov 2017 16:11
30 EUR