Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

MAGNUS ENCKELL, FÖRTVIVLAN.

Sign. 1919. Olja på duk, 48x57 cm.

Ateneum Konstmuseet 1967.

Klubbat pris
5 200
58 916
5 425
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
12 dec 2017 17:43
5 200 EUR
12 dec 2017 17:43
5 000 EUR
7 dec 2017 22:13
4 800 EUR
5 dec 2017 21:22
4 000 EUR
5 dec 2017 20:59
2 900 EUR
1 dec 2017 21:44
2 500 EUR
30 nov 2017 17:22
2 222 EUR