Madeleine Pyk – en samling F769

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, SKÖRDEN.

Sign. -38. Olja på duk, 47x67 cm.

Klubbat pris
2 800
29 484
3 215
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
12 dec 2017 7:14
2 800 EUR
12 dec 2017 7:14
2 700 EUR
12 dec 2017 6:13
2 600 EUR
11 dec 2017 21:43
2 500 EUR
11 dec 2017 21:43
2 400 EUR
11 dec 2017 21:43
2 200 EUR
11 dec 2017 21:43
2 100 EUR
11 dec 2017 21:43
2 000 EUR
11 dec 2017 21:43
1 950 EUR
11 dec 2017 9:08
1 900 EUR
10 dec 2017 22:17
1 850 EUR
10 dec 2017 22:12
1 800 EUR
10 dec 2017 8:20
1 750 EUR
9 dec 2017 21:47
1 650 EUR
9 dec 2017 10:56
1 400 EUR
4 dec 2017 14:32
1 200 EUR
30 nov 2017 22:31
600 EUR