980172

ALBERT GEBHARD

EN GAMMAL KANTELESPELARE.

Signerad. Olja på duk, 85x100 cm.

Halosenniemi, 2006-2007.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst. PR

040 5608084
johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 EUR

    Slutpris

    2 000
    EUR
    19 874 SEK
    2 356 USD

    Budhistorik (5 bud)
    212 dec 16:332000EUR
    Acceptpris på 2 000 EUR uppnåddes
    210 dec 08:281950EUR
    3 9 dec 22:041750EUR