Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

ALBERT GEBHARD, EN GAMMAL KANTELESPELARE.

Signerad. Olja på duk, 85x100 cm.

Halosenniemi, 2006-2007.

Klubbat pris
2 000
22 820
2 080
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
12 dec 2017 16:33
2 000 EUR
10 dec 2017 8:28
1 950 EUR
9 dec 2017 22:04
1 750 EUR
8 dec 2017 8:13
1 200 EUR
30 nov 2017 22:23
700 EUR