980382

HELENE SCHJERFBECK

"Konvalecenten".

Färglitografi, Signerad, 25/30, 49x67,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 - 8 000 EUR

    Slutpris

    6 000
    EUR
    59 624 SEK
    7 070 USD

    Budhistorik (9 bud)
    7A12 dec 20:226000EUR
    612 dec 20:225900EUR
    712 dec 20:195700EUR
    Acceptpris på 5 500 EUR uppnåddes