981110

TYKO SALLINEN

"Mörkblå aprilmoln".

Olja på duk, signerad, 46x47 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Proveniens
Samling Gösta Stenman no 1291
Ateneum 1915
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 EUR

    Slutpris

    3 200
    EUR
    32 860 SEK
    3 698 USD

    Budhistorik (48 bud)
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes