Juan Bautista Maino (1569-1649), hans skola 1600-tal

"Saint Dominic in Soriano”. Olja på duk, 101 x 81,5 cm

Krackelyr. Uppfodrad duk.

Klubbat pris
5 100
58 497
5 337
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
12 dec 2017 18:43
5 100 EUR
12 dec 2017 18:41
4 900 EUR
12 dec 2017 18:40
4 700 EUR
8 dec 2017 21:06
2 000 EUR
5 dec 2017 15:55
800 EUR