Madeleine Pyk – en samling F769

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, Sign. Mjukgrundsetsning

Koli, 25x32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Malme nr. 26.

Klubbat pris
1 500
15 810
1 717
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
10 dec 2017 6:06
1 500 EUR
9 dec 2017 22:10
1 450 EUR
9 dec 2017 19:55
1 350 EUR
5 dec 2017 5:37
1 300 EUR
2 dec 2017 20:05
1 100 EUR
2 dec 2017 7:32
1 050 EUR
1 dec 2017 12:53
600 EUR
30 nov 2017 22:58
300 EUR
30 nov 2017 17:14
222 EUR
30 nov 2017 11:40
200 EUR