Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, "Pojke med båt"

Olja på duk, signerad, 61 x 77 cm.

Klubbat pris
3 500
39 445
3 690
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
11 dec 2017 17:36
3 500 EUR
9 dec 2017 22:27
3 000 EUR
8 dec 2017 18:51
2 550 EUR
1 dec 2017 19:52
1 600 EUR
1 dec 2017 14:12
1 550 EUR
1 dec 2017 12:12
1 500 EUR
30 nov 2017 19:31
1 400 EUR
30 nov 2017 17:27
1 122 EUR
30 nov 2017 13:34
30 EUR